SHPËRNDAJE

Aktorja turke, Neslihan Atagül Doğulu,është njëra nga personazhet më të dashura për publikun turk por edhe më gjerë.

Te publiku shqiptar ajo u bë e famshme me rolin e “Nihanit” te seriali KaraSevda, përcjell GazetaDirekt.

Me talentin e saj, thjeshtësinë dhe bukurinë e saj, ajo la gjurmë në shumë seriale, duke u ftuar edhe në projekte të reja më pas.

Përveç jetës profesionale, në jetën private aktorja simpatike është martuar me aktorin, Kadir Doğulu.

Shpesh herë  ajo poston foto me të, duke treguar dashurinë e madhe për të./GazetaDirekt/