SHPËRNDAJE

 

Can Yaman, është njëri nga aktorët më të pëlqyer aktualisht.

Ai, u bë edhe më i dashur për të gjithë, e sidomos për shqiptarët, ku vetë aktori pranoi se kishte lidhje gjaku me kombi shqiptar, shkruan GazetaDirekt.

Aktori, shpesh herë është përfolur edhe për lidhjet e tij, po gjithçka ka qenë në kuadrin e thashethemeve, derisa ai pranoi se tashmë është në lidhje me gazetaren sportive italiane, Diletta Leotta.

Çifti në fjalë janë tejet të lumtur dhe duket se po e shijojnë romancën e tyre./GazetaDirekt/