SHPËRNDAJE

Ka kaluar disa ditë të mira pushimi në bregdetin turk me të dashurin e saj të ri.

Femra më e bukur në botë, Adriana Lima, tash e një kohë është në lidhje me shkrimtarin e njohur turk, milionerin Metin Hara.

Kësaj radhe, ajo ka zgjedhur të bëhet një “kaubojse” duke u shfaqur mjaft seksi me çizme të zeza, dhe kapele në kokë.