SHPËRNDAJE

Ajo njihet për format trupore.

Pasi që ia hakuan Instagramin, bukuroshja shqiptare Oriola Marashi tregoi se nuk ka kush e ndal në ekspozimin e hireve trupore, shkruan GazetaDirekt.

Ajo në Instagram ka hedhur një foto ku shihet me bikine ngjyrë të lëkures së tigrit dhe dukej shumë joshëse.

Vëmendjen e madhe e ka marrë gjoksi i saj.

 

View this post on Instagram

 

None of the Jungle People like being disturbed.

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on