SHPËRNDAJE

Noizy e nxori klipin e ri dhe nuk raste të mos godasë përmes detajeve.

Bëhet fjalë për atë “AK47” që po e shikonim kudo kohët e fundit.

Në këngën e re është pjesë e klipit edhe valltarja Donjeta Kosumi, e njohur më mirë si Kallashi.

Ndryshe, ky nuk do të jetë edhe projekti i fundit për këngëtarin shqiptar pasi që të tjerë do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/