SHPËRNDAJE

I njohur për publikun e ngushtë nuk u bë si reper.

Dikur, reperi Noizy ishte ‘Street fighter’ apo që i bie luftëtar i rrugës, shkruan GazetaDirekt.

E për këtë ‘profesion’, reperi duket se ka mall.

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet në pishinë pa bluzë dhe shkrimin që ia la fotos kishte të bëj pikërisht me ‘Street fighter.

 

View this post on Instagram

 

X Street Fighter

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on