SHPËRNDAJE

Bleona Qerreti është një nga personazhet e shtypit rozë shqiptar gjithnjë pa komplekse në deklaratat e guximshme që bën.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe ajo private.

Para dy ditësh ajo na bëri të ditur se ka lidhur kontratë me një kompani të njohur në Amerikë “Taryn Brown Company” e cila merret me promovimin dhe me projekte të ndryshme muzikore.

Së funmdi, këngëtarja ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet duke bërë stërvitje pa make up e cila është komplimentuar nga ndjekësit e saj për bukurinë natyrale, por ajo që na bëri përshtypje ishte mbishkrimi që ajo ka lënë për këtë video.

“Unë nuk kam ngrënë për një javë por jam e fortë”- ka shkruar Bleona.

 

View this post on Instagram

 

I didn’t eat for 1 week but I am #strong la la la 💕 #shawellness #lalala

A post shared by Bleona (@bleona) on