SHPËRNDAJE

“Nuk po kalojka” është titulli i këngës së tij më të re.

Yll Limani në kanalin Youtube ka hedhur projektin e ri që e paralajmëroi tash e disa ditë, shkruan GazetaDirekt.

Çifti i njohur, Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku, qëndrojnë prapa kësaj kënge, të cilës ia kanë bërë muzikën, respektivisht e kanë shkruar tekstin.

Sa i përket produksionit dhe orkestrimit, është kujdesur Darko Dimitrov.

Ndërsa, për anën vizuale të këtij projekti është angazhuar produksioni Imagine Films.