SHPËRNDAJE

Ingrit Gjoni ka folur pa komplekse.

Këngëtarja shqiptare Ingrit Gjoni ka qënë e ftuar sot tek emisonin “Why not” ku edhe ka folur për jetën e saj.

Në lojën me 5 sekonda, Ingriti ka qënë përballë aktorit Herion Mustafaraj, ku edhe ka treguar hapur detaje intime.

Pyetje: Thuaj tri gjëra që mban veshur poshtë rrobave?

Ingrid Gjoni: Nuk vesh gjë fare se i kam bezdi.

Herioni: Ç’kam hequr unë gjatë provave!

Aktori dhe këngëtarja kanë qënë partnerë kërcimi në spektaklin “Dance with me” disa vite më parë.