SHPËRNDAJE

Aktorja e njohur shqiptare ka vazhduar që të provokoj në të brendshme nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja dhe aktorja Olta Gixhari, njihet për fotot e saj provokative më shumë sesa për rolet e saj në film apo teatër.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku aktorja është paraqitur e veshur me një fustan të gjelbër.

“Me pëlqen kur të tjerët me thërrasin sinjorita”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, e ku shihet se edhe kësaj here aktorja nuk ka të veshur të brendshme.