SHPËRNDAJE

Reperi nga labeli Babastars, Onat, sapo ka lansuar projektin e tij të ri, të quajtur “A je”. Në këtë këngë është paraqitur i vetëm, pa shoqërimin e Majkut.

Videoklipi është bërë nga Max Production, dhe muzika është bërë nga Pluto.