SHPËRNDAJE

Oriola Marashi, është njëra nga modelet shqiptare më të kërkuar në sete dhe pasarela të ndryshme.

Me format e saj perfekte , ajo ka arritur të depërtoj  në vendet më të njohura të modës.

Ajo së fundmi më shumë është përfolur për lidhjen e saj dashurore me futbollistin, Eros Grezda, përcjell GazetaDirekt.

Oriola, asnjëherë nuk e ka lënë punën e saj anash, madje ajo është përpjekur të lë gjurmë ngado që ka shkuar.

Modelja së fundmi ka realizuar një set fotografik, ku shpalos “hiret” e saj./GazetaDirekt/