SHPËRNDAJE

Poentën e fotos siç duket e ka pasur te shkrimi, e jo të forma se si pozoi.

Dhurata Dora në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të shkurtë, që ia kishte nxjerrë këmbët seksi, shkruan GazetaDirekt.

Kur jemi te këmbët, vëmendje mori edhe dora që ajo e kishte futur mes tyre.

Ndërsa, shkrimi i saj ishte “pavarësohuni, zgjohuni dhe bëni ëndrrat realitet”.

 

View this post on Instagram

 

Get that independent, wake up and make dreams happen type of vybe

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on