SHPËRNDAJE

Ia bëri si ia bëri dhe shkoi në Itali.

E nga atje, Dua Lipa na ka kënaqur sytë me një imazh të publikuar, shkruan GazetaDirekt.

Ajo në Instagram ka hedhur një foto me të cilën uroi mëngjes të mirë për ndjekësit e saj.

Në imazh, Dua shihet vetëm me bikine duke pozuar para pasqyrës.

Padyshim që me këtë pamje, ajo dukej shumë seksi.

 

View this post on Instagram

 

gmorning 🌞

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on