SHPËRNDAJE

Fjorentina edhe pas ndarjes me Olsin po e shijon jetën, duke qenë shumë e lumtur.‘Pas një furtune të fortë del gjithmonë dielli’ ka shkruar ajo në një foto të postuar në Instastoryn e saj. Me sa duket në jetën e Fiorentinës po lind një dashuri e re.Ndërkohë Fiorentina ka provokuar me fotot e saj ku duket mjaft sexy. Lidhja e saj me ish banorin e Big Brother 9 duket të jetë mbyllur në paqe pasi ata shkëmbejnë zemra dhe komente me njëri- tjetrin.