SHPËRNDAJE

Së fundmi ka qenë e angazhuar me serialin “Mbrojtësi”.

Ayça Ayşin Turan tashmë ka nisur pushimet dhe ditët e nxehta po i kalon në det, shkruan GazetaDirekt.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet pa pikë grimi.

Duke vënë në pah fytyrën natyrale, Ayça duket shumë e bukur.

 

View this post on Instagram

 

‍♀️

A post shared by Ayça Ayşin Turan (@aycaaysinturan) on