SHPËRNDAJE
Këngëtarja Kaltrina Selimi tash e një kohë ka pauzuar nga muzika dhe iu është përkushtuar tërësisht familjes.

Ndërsa tani, Kaltrina po rikthehet me një këngë të re, pas nëntë muajsh nga ajo e fundit, shkruan lajmi.net.

Për këtë projekt, Kaltrina ka bashkëpunuar me Korab Shaqirin,  por më shumë detaje nuk janë zbuluar rreth këtij projekti.

Kënga e fundit e Kaltrinës është “Pa ty”, të cilën e solli në bashkëpunim me Gold Ag.