SHPËRNDAJE

Në këto ditë të vështira ku po kalon Kosova dhe e gjithë bota ska ilaç më të mirë për të shpresuar se sa muzika. Artitsja e njohur e muzikës shqiptare Mihrije Braha sapo ka sjellë këngën “Për ty Kosovë” me një video të kombinuar mjaft bukur me studio dhe pamje nga rrugët e Kosovës të boshatisura për shkak të pandemisë e ku meritë e videos është realizimi i MProduction. Mihria vjen e bukur si gjithmonë por dhe kënga është mjaft e ndjerë dhe mjafton ta dëgoni e ta ridëgjoni ku e gjeni në kanalin mjaft të ndjekur MProduction në youtube.