SHPËRNDAJE

Modelja Bella Hadid mesa duket i ka alergji reçipetat.

Ajo është fotogafuar së bashku me motrën e saj gjithashtu modele Gigi Hadid teksa dilnin shëtitje.

20 vjeçarja e veshur me një bluze të bardhë, pa reçpeta dhe një palë xhinse të shkurta dukej mjaft seksi.

Motrat Hadid sigurisht që tërhoqën vëmëndjen e shumë kalimtarëve.