SHPËRNDAJE

Këngëtarja Enca sapo lansoi këngën e re.

Ajo mban titullin ‘Ciao’ dhe është e punuar në Big Bang me tekst dhe muzik nga vetë Enca ndërsa për videoklip është përkujdesur Entermedia.

Në këtë klip Enca duket mjaftë seksi ./GazetaDirekt.com