SHPËRNDAJE

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani është kthyer në kohë rekord një nga vajzat shoëgirl më të komentuara në Itali, e cila gjithashtu numëron mijëra ndjekës në Instagram falë edhe linjave të saj të mrekullueshme.

Kështu ka bërë edhe së fundmi. Ajo ka postuar një imazh të saj teksa shfaqet duke mbajtur gjoksin me duar dhe mban veshur vetëm një palë të brendshme.

Fotoja bardhezi ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku një madje shkon deri aty sa ta quajë pornostar.

“Përse nuk punon si pornostar?”, i shkruan komentuesi, të cilit Erjona i është përgjigjur duke e fyer: “Sepse ia lashë vendin nënës tënde duke qenë se ka eksperiencë. Ke lindur ti kështu që mund ta kuptosh”.

auto_qq1567533132.jpg