SHPËRNDAJE

Edhe në këtë videoklip Rihanna ka mahnitur me dukjen e saj, e veçantë dhe me shumë stil si gjithmonë.

Sapo është lansuar me videoklip kënga më e re e DJ Khaled e cila vjen në bashkëpunim me super yllin Rihanna dhe Bryson Tiller. Kjo këngë e titulluar ‘ Wild Thoughts’, pritet të shndërrohet në një hit të madh.

Edhe në këtë videoklip Rihanna ka mahnitur të gjithë me dukjen e saj, e veçantë dhe me shumë stil si ajo di të duket gjithmonë.

‘Wild Thoughts’ është kënga më e re e albumit të Dj Khaled “Grateful”.