SHPËRNDAJE

Reperi 2po2 sapo ka publikuar projekti e tij më të ri në bashkpunim me Nita Latifin e cila para pak kohësh iu bashkua labelit Authentic Entertainment.

Kënga titullohet ‘YLL’ dhe është realizuar nga Mixey që ka bërë muzikën, teksti nga BC 2po2 kurse vija melodike nga vet Nita ndërsa për videoklipin është përkujdesur  Imagine Films .

Dyshja vjen me një videoklip mjaftë interesant, e si do të pritet nga publiku mbetet të shihet./GazetaDirekt.com