SHPËRNDAJE

Rasheli është një ndër vajzat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale me mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram ku përmes fotove sensuale që publikon i mban ata të përditësuar.

Por krahas femrës sensuale, bukuroshja paska edhe një anë tjetër që ne nuk e dinim. Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shihet duke bërë qitje në poligon dhe gjuan pa iu dridhur qerpiku.

“Më fal mami, jam një djalë i keq”- ka shkruar Rasheli krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

sorry mama, i’m a bad boy😛

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on