SHPËRNDAJE

Si një këngëtare e suksesshme me famë botërore dhe ikonë e modës, Rihanna nuk ngurron asnjëherë të tregojë pak më tepër.

Dhe në eventin e Louis Vuitton Foundation Prize për stilistët e rinj në Paris ajo shfaqet shume seksi dhe provokative.

29-vjeçarja tregon tatuazhin e saj të gjoksit nëpërmjet një fustani të bardhë me dantella. Ajo shfaqet mjaft seksi teksa i buzëqesh fleshit të aparatit kështu duke marrë vëmendjen e të gjithëve./GazetaDirekt.com