SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Dafina Rexhepi, i rikthehet profesionit të musikës.

Ajo pas një pauze ka vendosur të kthehët me një projekt të ri i cili do të lansohet nesër në ora 15:00,kënga do të titullohet “Boi”,ndersa këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në profilin e saj në instagram ku ka shkëputur edhe një pjesë të klipit./GazetaDirekt.com

https://www.instagram.com/p/BVrWoDyDRRJ/?taken-by=dafinarexhepi_