SHPËRNDAJE

Siç duket çdo imazh që e hedh në Instagram, fillimisht merr miratimin e nënës në fillim.

Rina Balaj ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se ia ka dërguar nënës së saj një foto në whatsapp, në të cilën Rina doli me bikine, shkruan GazetaDirekt.

Të njëjtën foto, ajo e hodhi në Instagram.

Vetëm me bikine, reperja dukej shumë seksi dhe duke mos i lë vend imagjinatës mashkullore.

 

View this post on Instagram

 

‍♀️

A post shared by RINA (@balajrina) on