SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, këto javë ka mbajtur turin e saj të koncerteve nëpër Evropë.

Ajo është shumë e pëlqyer nga fansat dhe publiku, pasi koncertet e saj janë të mbushura me plot njerëz.
Por përveç kësaj, Rita është aktive edhe në rrjete sociale, ku nuk ngurron të publikojë imazhe dhe video të ndryshme.

Video e fundit e saj është tejet e ‘zjarrtë’. Ajo, ndërsa është duke kërcyer, shfaqet shumë seksi edhe pa sutjena. Në fokus padyshim është gjoksi i saj.

Ju kujtojmë se imazhe e fundit të Ritës, që u pëlqyen shumë nga fansat, janë të realizuara në një ambient të hapur në park. Kjo atmosferë ka ndikuar që fotot të dalin edhe më artistike me veshjen transparente dhe përshtatjen që ka bërë.

Ndërsa kënga “Girls”, është projekti i fundit i publikuar nga ajo në bashkëpunim me Bebe Rexhën, Charli XCX dhe reperen, Cardi B.