SHPËRNDAJE

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora, mbrëmë pas tragjedisë që ndodhi në qendër të Londrës,ka ndjerë dhimbje me familjarët e viktimave.

Rita postoi një fotografi në instagram ku ka treguar se është afër vendbanimit të saj.Këto janë fjalët që ajo shkroi për ngjarjen tragjike:

“Nuk mund të besoj se kjo po ndodh afër vendbanimit tim. Lutem për të gjithë ata që janë të përfshirë dhe zemra ime po rrah aq shpejt për ta. Unë kam luajtur në këtë bllok dhe dua të bëj gjithçka për t’i ndihmuar” ka shkruar Rita./GazetaDirekt.com