SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare me fame botërore Rita Ora është karakterizuar gjithmonë për thjeshtuesin e saj dhe për ëmbëlsinë. Ajo, nuk ngurron të paraqitet dhe të bej foto edhe pa make- up,duke treguar se bukuria e saj është natyrale.

Ajo nuk e ka fshehur asnjëherë se është kosovare. Këngët e saj janë hit botëror./GazetaDirekt.com