SHPËRNDAJE

Këngëtarja Rita Ora, nuk lë asnjë organizim pa qenë prezente. E kur bëhet fjalë për një festën verore organizuar nga Serpentine Galleries, Rita nuk ka se si të mos ishte më e bukura e mbrëmjes.

Rita ishte veshur me një stil gotik në Londër, me veshje të “Chanel” dhe me një fustan të koleksionit të ri, që ende nuk ka dalë në shitje./GazetaDirekt.com