SHPËRNDAJE

Dje mori ‘100’ kritika e sot u mbulua.

Ka qenë Vera, nëna e këngatres Rita Ora ajo e cila më së shumti e kritikoi Ritën për bikinet që i ka zgjedhur, madje i tha që do të shkojë me të herën tjetër që ta zgjedhin bashkë numrin e tyre, shkruan GazetaDirekt.

E sot, Rita ka habitur me paraqitjen.

Bukuroshja shihet se në kokë ka vënë një shami dhe shumë akesorë në duar e qafë, duke ngjarë kështu nga stili i ciganeve, por, që i rrinin shumë mirë.

 

View this post on Instagram

 

‘Trust the process’

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on