SHPËRNDAJE

Djali i reperit të njohur Majk dhe Majlinda Zekës vogëlushi Roan, prej kohësh tashmë është pjesë e rrjeteve sociale ku e ëma publikon shpesh foto e video të tij.

Tani që Roan është rritur, ka filluar të tregojë talentet e tij duke i bërë “zbor” të ëmës.

Majlinda nëpërmjet një videoje ka treguar se çfarë i punon djali në mes të natës.

“Vizatimi i parë i Roanit”, ka shkruar Majlinda pranë videos ku shihet se vogëlushi ka zgjedhur që të vizatojë në muret e dhomës dhe të shtëpisë së tij.