SHPËRNDAJE

Ka qenë atje, e tash po na tregon se ku është më mirë!

Ronela Hajati është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen imazhet e reja, shkruan GazetaDirekt.

Së fundi, këngëtarja postoi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur në një kostum të zi, teksa kishte pozuar rrugëve të Nju Jorkut.

“Mbrëmjet në qytetin e Nju Jorkut janë më të mirat”, ka shkruar ajo, ndërsa pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

 

View this post on Instagram

 

NYC nights are the best nights!

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on