SHPËRNDAJE

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri zgjedhjet e 11 qershorit.

E të gjithë ne kemi preferencat tona sa i përket subjekteve politike dhe tani është momenti i duhur për ti shfaqur.

Së fundmi ka qen këngëtarja Ryva Kajtazi e cila përmes një postimi në Instagram, ka shprehur haptazi përkrahjen e saj për Blerta Deliun e cila kandidon për deputete në kuvend në kuadër të Partisë Demokratike.