SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur, Adele ka humbur shumë kilogramë dhe ka ndryshuar shumë aq sa po ngatërrohet edhe më këngëtaret tjera.

Këngëtarja e famshme Katy Perry ka performuar në shfaqjen “Tmall Double 11 Gala”.

 

Performanca e saj sigurisht që tërhoqi vëmendjen, por përveç kësaj edhe një tjetër detaj!

Fansat kanë vënë re ngjashmërinë e madhe të Katy-t me këngëtaren Adele dhe s’kanë ngurruar ta vënë në dukje kudo në rrjet.

 

Në postime të ndryshme në rrjete sociale po nëpër komente, ata i kanë treguar njëri-tjetrit se Katy iu duk si Adele, ndërsa shumë të tjerë kanë qenë dakord.

Është Adele?”,

“Ekzaktësisht siç mendova unë, nuk duket fare si Katy”,

“Edhe unë mendova se ishte Adele”,

“Mendova se isha i vetmi që mendova kështu. Çfarë i ndodhi? Stili i saj i ngjan më shumë asaj të Adele”,

“Jam kaq e lumtur që s’jam e vetmja që po mendoja kështu”- janë disa prej komenteve.