SHPËRNDAJE

Këngëtari i mirënjohur dhe mjaft i dashur për publikun, Sabri Fejzullahu sonte ka deklaruar diçka të pathënë deri tani. Ai në emisionin ”N’Kosovë Show” ka treguar se kishte qenë shok klase me Presidentin Ibrahim Rugovën

Gjatë bisedës, Sabri Fejzullahu tregoi se Rugova kishte qenë njeri trim dhe mjaft i menqur. Sabri Fejzullahu foli edhe për shumë tema tjera nga jeta private por edhe profesionale e tij, shkruan Express.
Ndryshe, Sabri Fejzullahu javë më parë ka publikuar projektin e tij të fundit ”Albanese”, e cila vazhdon të pritet mirë nga publiku.