SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella është shfaqur tejet elegante dhe joshëse në imazhin e fundit.

E veshur me fustan të zi e të gjatë dhe me shpinën e zbuluar i cili ekspozon linjat seksi të trupit, dhe e kuruar për mrekulli, Samanta thjesht shkëlqen.

Kjo gjë nuk kaloi pa u komentuar nga fansat e saj, të cilët i kanë dhën komente të shumta pozitive për dukjen./GazetaDirekt