SHPËRNDAJE

Di të vij seksi, kohë pas kohe.

Këngëtarja Samanta Kravella ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën dukej shumë atraktive.

Ajo kishte veshur një palë pantallona dhe sako të zezë, ndërsa e gjithë vëmendja ishte pikërisht tek pjesa e lartë e trupit të saj.

Kjo për faktin se nën të ajo nuk kishte veshur reçipeta dhe dukej shumë provokuese në këtë kostum.

“Jam veshur ta impresionoj veten”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos.