SHPËRNDAJE

Ish çifti shumë i dashur për publikun Roberti dhe Nora janë përfolur shumë në media ditët e fundit pas postimit për ndarje të publikuar vetë nga Robert Berisha.

Ndërkohë që Roberti ishte shumë transparent me të gjithë publikun, Nora nuk është prononcuar fare.

Ajo ka nisur pushimet me nënën e saj dhe me vajzën Reene. Fotot e nxehta të Norës me bikini kanë ndezur rrjetin. Por menjehërë pas fotove të publikuara nga Nora ka reaguar edhe Robert Berisha.

robnis.jpg

 

robi.jpg

 

Në instastory të tij gjënden të njejtat foto të vajzës së tyre siç i ka publikuar edhe vetë Nora nga pushimet e saj me të bijën, por në fakt Nora i fshiu më pas.

kietd.png

 

Mesa duket ish çifti mban një raport shoqëror për hir të vajzës së tyre ashtu siç vetë Roberti u shpreh në status.