SHPËRNDAJE

Skenës muzikore shqiptare, i është shtuar edhe një këngë e re.

Saktësisht, këngëtari i muzikës popullore, Almin Shaqiri ka sjellë projektin e ri të titulluar, “Diell e Hanë”.

Kënga që dikur është kënduar edhe nga Qamili Vogel, Bajrush Doda, Zenun Gashi, sot është sjellë nga bylbyli i folklorit Almin Shaqiri, përcjell GazetaDirekt.

Ani, pse ka pak minuta që është publikuar, kënga ka marrë pëlqime dhe është klikuar shumë.

Për më shumë dëgjoni këngën./GazetaDirekt/