SHPËRNDAJE

E njohur për publikun u bë me rolin e ‘Sheherzades’ në serialin ‘1001 netë’.

Por, aktorja turke, Bergüzar Korel së fundmi ka bërë një ndryshim interesant e drastik në pamje, shkruan GazetaDirekt.

Aktorja është fotografuar bashkë me bashkëshortin e saj dhe shihet se i ka prerë shumë shkurtë flokët.

Sikur të mos mjaftonte kjo gjë, ajo edhe i ka bërë kaçurele ato.

Sido që të jetë, e tillë, ‘Sheherzadja’ dukej mjaft bukur.