SHPËRNDAJE

Këngëtarja Jehona Lumi, para dy ditësh ka lansuar këngën e saj më të re me titull ‘Largësia’.

Dje ajo ishte në emisionin Wazzup në Klan Kosova, ku pas intervistës filloi të këndoi live këngën e Ariana Grande dhe Nicki Minaj ‘Side to Side’ të shoqëruar me gitare dhe gjatë performancës papritur u fut në skenë reperi dhe këngëtari i njohur Lyrical Son.

‘Isha tu kalu knej, edhe ju pash tu bo muzike tham t’ja u bojm ni befasi edhe te ikim’ishin fjalët e reperit, shkruan arbresh.info.

Shikoni çfarë atmosfere e bukur u krijua./Arbresh.info

https://www.facebook.com/rini.petrucci/videos/vb.627879766/10155796579854767/?type=2&theater