SHPËRNDAJE

Ajo e ka nisur fitnesin.

E me vete Dafina Zeqiri e ka marrë edhe macen e saj, shkruan GazetaDirekt.

Por, macja siç duket është lodhur dhe ka fjetur në korridorin e fitnesit, e një skenë si kjo nuk i iku Dafinës e cila e xhiroi dhe videon e hodhi në Instagram.

“Dita e parë e fitnesit” janë fjalët që ia la videos.

 

View this post on Instagram

 

After the first day @ the gym with @gettabeqa

A post shared by (@dafina.zeqiri) on