SHPËRNDAJE

Oriola Marashi ka publikuar një imazh në rrjete sociale.

Oriola Marashi, ndër modelet më të komentuara dhe ndjekura në rrjete sociale ka publikuar foto për nder të Festës së Flamurit.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku i ka dedikuar disa rreshta vendit të saj, Shqipërisë.

“Përgjithmonë shqiptare, përgjithmonë ilire, Shqipëri te duaaaaaaaa, kudo qe shkoj e dua dhe e vlerësoj vendin Tim, patriote përjetë”, shkroi ajo përkrah fotografisë.

Modelja dukej mjaft seksi me fustanin e kuq që i zbulonte këmbët e gjata ndërsa ishte i kuq dhe kishte një shqiponjë në pjesën e brendshme.