SHPËRNDAJE

Më në fund përfundojnë xhirimet për klipin më të  ri të reperit KMC dhe këngëtares Blerina Matraku dhë kënga e shumëpritur do të publikohet shumë shpejt. N jë klip i veçantë ku dy artistët vijnë origjinalë dhe shumë trendy. Më xhirimet të realizuara nga Max Production, klipi me titull “NA na na” duket se punë ditësh do jetë në ekranet muzikore më të njohura. Ja dhe disa foto nga xhirimet e këtij klipi!