SHPËRNDAJE

Endri së shpejti vjen me një projekt të ri,ai këtë e bëri të ditur në instastory nëpërmjet një shkrimi të cilin e bëri vetë këngëtari.

Kënga do të publikohet me datën 21 të këtij muaji dhe titullohet “Si Dje”. Edhe pse i ri në moshë, Endri ka korrë një sukses të madh me te gjitha këngët e tij./GazetaDirekt.com