SHPËRNDAJE

Filloreta Raçi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive me muzikën e saj të cilën e pëlqejnë shumë dhe cilësohet si shumë unike, shkruan GazetaDirekt.

Përveç se është aktive me të rejat e saj nga ana profesionale, ajo shpesh tregon edhe nga jeta e saj private, siç është familja.

Së fundmi ajo ka postuar një foto të motës së saj, e cila është martuar. Shikoni se sa shul ngjasojnë njëra me tjtrën./GazetaDirekt/