SHPËRNDAJE

 

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga personazhet më të dashura.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private, mbeten në qendër të vëmendjes nga mediat, e po ashtu edhe nga publiku.

Ajo, dallohet për çiltërsinë e saj, po edhe për bukurinë e saj natyrale, shkruan GazetaDirekt.

Por, së fundmi ajo na ka befasuar me pamjes e saj, ku vërehet një make-up pak më i rënduar, por që gjithsesi i shkon shumë asaj.

Jo, më kot ajo cilësohet si njëra nga femrat më të bukura të skenës muzikore./GazetaDirekt/