SHPËRNDAJE

Botës së muzikës i është shtuar edhe një këngëtar i ri dhe i talentuar.

Bëhet fjalë për Bekim Qemalin, i njohur më shumë me emrin artistik Beko, i cili së fundmi e ka lansuar projektin e tij të parë, “Si ma herët”, që ka nisur të pritet mjaft mirë nga publiku.

Kjo këngë është punuar nga Zzap n Chriss dhe Kelmendi, teksti nga Fuego  ndërsa videoklipi nga FilmNation./GazetaDirekt.com

Më poshtë video: